Kajaki Krutyń

SPŁYWY KAJAKOWE KRUTYNIĄ

Kajaki na plaży

Gościniec Zapiecek zaprasza Państwa na spływy kajakowe szlakiem rzeki Krutyni.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem wodnym i długoletnim doświadczeniem.
Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną organizacją spływów jednodniowych, wielodniowych, dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych oraz spływy dla szkół.
Na życzenie naszych Gości oferujemy także spływy z ratownikiem.

Świetna zabawa

Spływ kajakowy to doskonała forma spędzenia wolnego czasu.
Możliwość wyboru wielu różnych tras, także w górę rzeki, powoduje, że każdy odcinek spływu daje doskonałe doznania i gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Zajmujemy się profesjonalną organizacją spływów kajakowych na rzece Krutyni, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas spływów ważne jest także zapewnienie innych atrakcji między innymi kąpiel na piaszczystej plaży przy Zapiecku (najlepsza plaża na szlaku), obserwowanie licznego ptactwa w tym orła bielika oraz licznych gatunków ryb, w krystalicznej wodzie. Możliwość obejrzenia unikatowego, czerwonego dna z kamieni w rezerwacie.

Podczas dłuższych pobytów istnieje możliwość noclegu w Gościńcu Zapiecek, który znajduje się tuż obok plaży.

Doskonała organizacja

Spływy Krutynią przy każdym organizowanym przez nas spływie kajakowym to możliwość podziwiania fenomenalnych widoków i przepięknych krajobrazów natury.
Polecamy najładniejsze odcinki spływu np. Zgon – Zapiecek (14km) lub Cierzpięty – Zapiecek (7km), szlak prowadzi przez rezerwat Przyrody Jezioro Krutyńskie, wypływ rzeki, ruch turystyczny niewielki.
Trasa Zapiecek – Ukta (12km), najbardziej popularna, samą rzeką, po drodze można zwiedzić młyn oraz Klasztor Starowierców w Wojnowie, ruch na tym odcinku jest bardzo duży, szczególnie w weekendy.

Na szlakach, na których od lat organizujemy spływy, uczestnicy mogą podziwiać bogactwo naturalne, które oferuje Jezioro Mokre, Jezioro Krutyńskie, Jezioro Gardyńskie (rezerwat ptactwa).

Niewątpliwie to właśnie na szlaku Krutyni istnieje najbardziej rozbudowana, a tym samym najciekawsza propozycja tras dla zapalonych kajakarzy.

W swojej ofercie posiadamy kajaki 1-osobowe z fartuchem, 2-osobowe, 3-osobowe, canoe.

Cennik

Spływy jednodniowe (przykładowa trasa):

  Trasa Zapiecek – Rosocha (cena z transportem)
  • Kajak 1 osobowy – 70zł
  • Kajak 2 osobowy – 80zł
  • Kajak 3 osobowy – 90zł

  Długość 4km, czas spływu 1,30h

  Aby zobaczyć wszystkie trasy i wszystkie ceny przejdź na naszą stronę internetową przyciskiem poniżej

  Udogodnienia

  Nasza oferta

  Duży wybór sprzętu wodnego
  Bezpłatne WC
  Kilka zadaszonych wiat z miejscem na ognisko w środku
  Transport osób, sprzętu i bagaży
  Komfortowe pole namiotowe z dogodnym cumowaniem kajaków
  Kajaki 1-osobowe z fartuchem, 2 i 3-osobowe oraz kanoe
  Bezpłatny parking na czas spływów
  Ruska Bania (sauna tradycyjna, opalana drewnem)
  Balia (jacuzzi)
  Organizacja spływów zimowych
  Opinie

  Goście o nas…

  Świetna organizacja spływu kajakowego. Pan Mirek wszystko doradzi i wytłumaczy. Zawiezie na miejsce i przywiezie – sprawnie i bez problemów. Duża wiedza gospodarza na temat regionu i okolic zachęca do zwiedzania.

  Anna Kimla

  Opinia w Google

  Serdecznie polecam wypożyczalnie, dobra organizacja spływu, dowiozą, zawiozą gdzie chcesz. Spływy nie tylko po popularnej Krutyni. Właściciel przemiły, doradzi, wytłumaczy, poleci co warto zobaczyć. Wypożyczalnia działa przy Gościńcu Zapiecek, więc jak nie wiesz gdzie się zatrzymać to już wiesz 🙂 dostępne pole namiotowe, domki i pokoje. Polecam.

  Magdalena Samsel

  Opinia w Google

  Polecam spływy kajakowe z „Kajakami na plaży”. Bardzo dobrej jakości kajaki. Sprzęt nowy i bardzo wygodny. Właściciel pomoże w doborze odpowiedniej trasy. Spływy z pełną obsługą obejmująca transport kajaków, mapka nie wspominając o kapokach czy wiosłach:) Można również skorzystać z oferty noclegowej, przespać się w domku, pokoju w gościńcu czy na polu namiotowym.

  Justyna

  Opinia w Google

  Polecam!!! Bardzo wygodny, markowy sprzęt -płynęliśmy kajakiem 3-osobowym, szybki transport, przepiękny szlak Krutyni, super właściciel, miejsce warte polecenia – własna plaża z bezpiecznym kąpieliskiem oraz bar na plaży, toalety, bezpłatny parking.

  Ewa Olęder

  Opinia w Google

  Gościniec Zapiecek

  Zapraszamy do nas

  794 746 674
  Krutyński Piecek 4, 11-710 Piecki
  kasia@goscinieczapiecek.pl