KAJAKI KRUTYŃ – SPŁYWY KAJAKOWE KRUTYNIĄ

Gościniec Zapiecek (kajaki na plaży) zaprasza Państwa na spływy kajakowe szlakiem rzeki Krutyni.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem wodnym i długoletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną organizacją spływów jednodniowych, wielodniowych, dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych oraz spływy dla szkół, na życzenie klientów spływy z ratownikiem.

Oferujemy:

 • duży wybór sprzętu wodnego
 • transport osób, sprzętu i bagaży
 • bezpłatny parking na czas spływów
 • bezpłatne WC
 • komfortowe pole namiotowe z dogodnym cumowaniem kajaków
 • Ruska Bania
 • duża, zadaszona wiata z miejscem na ognisko w środku

Ceny

Spływy jednodniowe:

 • kajak 1-osobowy – 65 zł/za spływ
 • kajak 2-osobowy (polietylenowy) – 75 zł/za spływ
 • kajak 3-osobowy (Family) – 85 zł/za spływ

W cenę wliczony jest transport osób i sprzętu.

Spływy kilkudniowe:

 • kajak 1-osobowy – 35 zł/doba
 • kajak 2-osobowy (laminat) – 35 zł/doba
 • kajak 2-osobowy (polietylenowy) – 45 zł/doba
 • kajak 3-osobowy (Family) – 50 zł/doba

Dla grup przewidziane atrakcyjne zniżki.Do ceny należy doliczyć transport osób i sprzętu 2 zł/1km

Jednodniowe spływy kajakowe Krutynią

Krótki, jednodniowy spływ kajakowy to doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Możliwość wyboru wielu różnych tras, także w górę rzeki, powoduje, że każdy odcinek spływu daje doskonałe doznania i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Zajmujemy się bardzo długo profesjonalną organizacją spływów kajakowych na rzece Krutyni, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas spływów ważne jest także zapewnienie innych atrakcji między innymi kąpieli w rzece. Z kolei podczas dłuższym pobytów istnieje także możliwość noclegu również z uwagi na liczne pola namiotowe.

Spływy Krutynią przy każdym organizowanym przez nas spływie kajakowym to możliwość podziwiania fenomenalnych widoków i przepięknych krajobrazów natury np. Jezioro Guzianka Wielka, Stanicy Wodnej PTTK, młyna wodnego i innych. Na szlakach, na których od lat organizujemy spływy, uczestnicy mogą podziwiać bogactwo naturalne, które oferuje jezioro mokre, jezioro guzianka, czy jezioro spychowskie. Niewątpliwie to właśnie na szlaku Krutyni istnieje najbardziej rozbudowana, a tym samym najciekawsza propozycja tras dla zapalonych kajakarzy – kajaki jednoosobowe i wieloosobowe.

Spływ kajakowy – wypożyczalnia kajaków Krutynia

W naszej ofercie Krutynia spływy kajakowe gwarantujemy perfekcyjną organizację, najlepszy trasy i świetne warunki dla wszystkich uczestników. Wśród wielu różnych propozycji spływów kajakowych, to właśnie spływ Krutynia jest jednym z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Podczas spływu rzeką Krutynia możliwe będzie przeprawienie się przez jezioro Guzianka mała. Możliwość upajania się widokiem z niezapomnianymi pływającymi wyspami stanowi dodatkową atrakcję w miejscowości Krutyń.

Nasza oferta spływów kajakowych i wypożyczalni kajaków to doskonale dopasowana opcja zarówno dla młodych, jak i rodzin z dziećmi. Stanowi nie tylko doskonałą przygodę, ale również dzień, który pozostanie na długo w pamięci, pozostawiając niezapomniane wspomnienia. Dlatego spływy kajakowe Krutynia to przede wszystkim świetna zabawa na całej długości szlaku kajakowego ( zależnie od trasy następuje przenoska kajaków). Kajaki Krutynia – zapraszamy na spływ Krutynią!

Krutynia, najlepsze spływy kajakowe z nurtem rzeki

Krutynia to jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy, który jest idealnie przystosowany do spływów kajakowych. Liczne trasy m.in. Krutyń Ukta, Nowy Most Ukta, Rosocha Krutyń czy znajdujący się niedaleko mazurski park krajobrazowy sprawiają, że klasyczny spływ kajakowy zmienia się w przygodę życia. Charakterystyka szlaku Krutynia jest bardzo różnorodna, co stwarza możliwość korzystania z wielu różnych form spływów kajakowych tj. kilkugodzinne, weekendowe, a nawet kilkudniowe. Niezależnie od formy spływu i szlaku gwarantujemy niezapomniane wspomnienia.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spływie kajakowym w pobliżu parku dzikich zwierząt oraz takich miejsc jak rezerwat królewska lub rezerwat zakręt. Szlak Krutynia, na którym rzeka płynie to jeden z najpiękniejszych szlaków krajowych w całej Europie.

Spływ kajakowy Krutynia – idealny na początkujących

Spływ Krutynią to idealne rozwiązanie dla wszystkich amatorów, którzy dopiero zdobywają swoje pierwsze szlify w turystyce kajakowej. Liczne wycieczki wzdłuż lewego brzegu jeziora Krutyńskiego, jakie organizujemy dla naszych gości to zarówno krótkie, jak i długie trasy pozwalające na przeżycie niezapomnianej przygody. Dlaczego Krutynia to idealne miejsce dla amatorów spływów kajakowych?

 1. Po pierwsze, doskonale rozwinięta baza turystyczna pozwala na pobyt i spływ kajakowy, bez konieczności odnajdywania się w spartańskich warunkach
 2. Po drugie, każdy odcinek rzeki charakteryzuje się odmiennym nurtem i warunkami, a to oznacza, że trasę spływu można dopasować do potrzeb i oczekiwań
 3. Po trzecie, liczne atrakcje tj. przyrodnicze bogactwo, rezerwaty lub park krajobrazowy sprawiają, że spływ Krutynią na długo pozostaje w pamięci.

Ogromna popularność Krutyni z uwagi na bogactwo przyrodnicze, cudowne krajobrazy, doskonałe trasy spływów oraz świetną infrastrukturę sprawia, że jest to miejsce idealne na rodzinny weekend lub spływ kajakowy z przyjaciółmi. Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu klientów na spływy kajakowe, wyposażyliśmy naszą wypożyczalnię w bezpieczny i wygodny sprzęt. Zapewnia on bezpieczeństwo zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jeśli planują Państwo spływ, a chcielibyście doświadczyć czegoś niezwykłego, to serdecznie zapraszamy do ujścia rzeki Krutynia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.